Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista

8-slaapkamer Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista São Paulo ligt in de wijk Jardins op ongeveer 25 minuten te voet van het Renaissance theater en omvat een wellnesscentrum. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger in de badkamer.

Deze accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement heeft een eersteklas locatie, momenten van Pão de Açúcar Minuto. Het Banespa-gebouw ligt 3 km verderop en de luchthaven Congonhas bevindt zich op 5 km afstand van dit appartement. Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista ligt binnen 10 minuten rjden van het Parque da Aclimação. De accommodatie is gesitueerd niet ver van Trianon-Masp metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista São Paulo
Lorena Studio Conforto E Lazer
Mobiele prijsaanbieding

Lorena Studio Conforto E Lazer

9.2
Schitterend 23 beoordelingen
9 m van de accommodatie
Ninety - Ninety, Flat Al Lorena, 1 Vaga, Academia, Piscina
Mobiele prijsaanbieding

Ninety - Ninety, Flat Al Lorena, 1 Vaga, Academia, Piscina

8.2
Heel goed 5 beoordelingen
189 m van de accommodatie
Spacious Luxury Flat In Jardins
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Luxury Flat In Jardins

354 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    9 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    4,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista gelegen?
      Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista is in de wijk Jardins gesitueerd, op ongeveer 25 minuten te voet van het Renaissance theater.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista?
      Populaire plekken in de buurt van Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista zijn onder andere het Parque da Aclimação, het Renaissance theater, het Banespa-gebouw.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Bacio di Latte en Paris 6 restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista?
      Nee, Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista?
      Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    9 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    4,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Piscina No Rooftop Otimo Studio No Jardim Paulista São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten